Annons


Annons

Svensk Damtidnings redaktion

Redaktionsledning

Karin Lennmor Chefredaktör och ansvarig utgivare
karin.lennmor@svenskdam.aller.se
  Helena Lindstam Redaktionssekreterare
helena.lindstam@aller.se
Catrin Coronius Art Director
catrin.coronius@svenskdam.aller.se
Camilla Spjuth Palve Camilla Spjuth Palve Redaktionschef
camilla.spjuth-palve@svenskdam.aller.se
Helena Wiklund Helena Wiklund Kunglig redaktör
helena.wiklund@svenskdam.aller.se
______________________________________________
Agneta Nisbeth Webbchef
agneta.nisbeth@svenskdam.aller.se
anitasaming Anita Saming Teknisk redaktör
anita.saming@svenskdam.aller.se
 
Åsa Bönnelyche Åsa Bönnelyche Reporter/webbredaktör
asa.bonnelyche@svenskdam.aller.se
AnnaClara-Lindahl AnnaClara Lindahl Reporter
annaclara.lindahl@svenskdam.aller.se
Margareta Gotthardsson Reporter
margareta.gotthardsson@aller.se
Johanna Fredriksson Johanna Lejon Reporter
johanna.lejon@svenskdam.aller.se
 
liv-sander Liv Sander Reporter
liv.sander@aller.se
Anna von Koch Reporter/festredaktör
anna.von.koch@aller.se
Malin Karim Malin Karim Mode/skönhet
fackred@svenskdam.aller.se
Lisen Hedengrahn Bildredaktör
lisen.hedengrahn@svenskdam.aller.
Catharina Eliasson Catharina Eliasson Formgivning
catharina.eliasson@svenskdam.aller.se
Tina Palm Tina Palm Formgivning/webbshop
tina.palm@svenskdam.aller.se
Karin Thorell Formgivning
karin.thorell@svenskdam.aller.se
 
 anna-nyblin Anna Nyblin Formgivning
anna.nyblin@aller.se

 

svdamlogga

Svensk Damtidning

Allers Förlag
Box 27710
115 91 Stockholm

Besöksadress: Humlegårdsgatan 6

Tel redaktion: 08-679 46 00

Tel automatisk kundservice: 042-444 30 00

Tel personlig kundservice: 042-444 30 16

Kontakta kundservice här: http://prenumerera.se/kundservice/fragor

Maila redaktionen: svenskdam@aller.se

Maila webbredaktionen: webb@svenskdam.aller.se

Maila webbshopen: webbshop@svenskdam.aller.se

Kundservice och prenumeration

Har du frågor om din prenumeration, prenumerationserbjudanden, utebliven tidning eller andra kundserviceärende – kontakta vår Kundservice: http://prenumerera.se/kundservice/fragor

eller på telefon 042-444 30 16.

Tävlingar och utlottningar

Här hittar du tävlingar och utlottningar på svenskdam.se.

Här hittar du vinnare i svenskdam.se:s tävlingar och utlottningar.

Webbshop

Har ni frågor om våra produkter i shopen, mejla oss på: webbshop@svenskdam.aller.se

eller ring till Inger Östh på tel 08-679 47 40 vardagar 09.00 -11.00 .

Annonsfakta

Mer info och kontaktpersoner hittar du här

Prenumerationspriser

Se aktuella erbjudanden här

Annons

Annons
Senaste från Svensk Damtidning

Lika som bär!

Estelle är verkligen mammas dotter. Se alla bilder på Victoria som liten!
28 augusti, 2016, 12:00 i

Annons