Populärt: NYTT! Korsord Drottning Silvia Kronprinsessan Victoria Prins Daniel Prinsessan Madeleine Prinsessan Sofia Marius Borg Höiby

Nytt i webbshoppen - snygg skinnväska i rött

18 feb, 2014, 07:30
author Agneta Nisbeth
Agneta Nisbeth
Tipsa oss!
Annons
vaska

Det flera spännande nyheter i vår webbshop just nu – som denna läckra vårväska.

Nu fungerar vår fina webbshop igen, som ni kanske märkt har det inte varit helt lätt att handla den senaste tiden – något vi givetvis ber så hemskt mycket om ursäkt för. Men nu fungerar allt som det ska igen. Bland annat kan vi erbjuda denna snygga väska från The Monte i en härligt mjuk kalvnappa. Modellen är en tuff hinkmodell med fransar. Väskan har en reglerbar axelrem och försluts med magnetlås och dragsko.

Håll dig uppdaterad med vårt nyhetsbrev och få kungliga nyheter från hela världen!

Få nyhetsbrev med massor av tips på rolig läsning, spännande nyheter inom kungligt och nöje, repotage och mycket mer till din e-post varje vecka. Nyhetsbrevet är helt gratis!

Ja tack. Jag vill ta emot marknadsföring från Aller Media i form av nyhetsbrev och specifika erbjudanden baserade på profilering. För mer information se Aller Medias integritetspolicy.

Läs mer om väskan här››

Annons