Kates mamma och pappa har debuterat på Ascot



Kates mamma Carole och pappa Michael Middleton gjorde under gårdagen debut på Ascot – i var sin stilig hatt.
Dag tre har nu passerat på Ascot. Detta år fanns även Kate Middletons mamma Carole och pappa Michael på den kungliga läktaren tillsammans med drottning Elizabeth och andra kungligheter.
Dit med häst och vagn
Carole och Michael Middleton fick också äran att åka till hästtävlingarna med var sin häst och vagn, det är därifrån bilderna här intill kommer.
Ingen Kate
Däremot fortfarande inte en skymt av vare sig prins William eller hans Kate. Men drottning Elizabeth var tjusig som hon brukar – i ytterligare en ny huvudbonad.

Se fler bilder i vårt bildspel här nedan.
Av Agneta Nisbeth
Foto: Stella Pictures
[smooth=id: 575; width:430; height:800; timed:false; arrows:true;carousel:true; links:true; info:true; align:center; frames:true; open:true;text:Alla bilder;]
Läs även:
Fler galna hattar kan ses på Daily Mail.