Det var i april i fjol som Anna kunde dela med sig av den stora nyheten: Hon har blivit faster till en liten filur.
Närmare bestämt är det Annas bror Carl Brodin och hans kärlek Isabelle som välkomnat en liten knodd till världen.
Anna valde att berätta om bebisen för världen med en underbar bild på sonen Elton med sin nya kusin:
Anna Brolin valde att berätta om babylyckan i familjen med en underbar bild!
Sedan dess har vi fått några få glimtar av knodden, som i höstas då Anna meddelade att hennes pojkar hade en underbar kusinträff:
Anna Brolins pojkar är oerhört förtjusta i sin kusin!
Men det har ändå varit rätt sparsmakat med bilder på bebisen. Därför är det extra kul när Anna nu sammanfattar året som har gått – med flera underbara babybilder!
Ja, vilket år Anna haft. Både upp- och nedgångar som hon själv sammanfattar det i inlägget.
Vi hoppas 2024 blir toppen för programledaren!
Foto: TT, Instagram
Vi baserar våra artiklar på verifierade källor, officiella uttalanden samt egna intervjuer. Svensk Dam följer de pressetiska reglerna. Krönikor och analyser uttrycker skribentens egna åsikter. Läs mer här.