Snart kan vi se prinsen på TV! En bild har läckt från den hemliga inspelningen.
Titta in i Meghan och Harrys nya lyxvilla!
Efter reklamen: Titta in i Meghan och Harrys nya lyxvilla!
På en dubbeldäckare i Hollywood dök han plötsligt upp – prins Harry omgiven av ett helt filmteam!
Prinsen var inte själv på bussen, på coronasäkert avstånd gick att se James Corden, programledare för amerikanska "The Late Late Show".
Sällskapet ska enligt vittnen ha eskorterats av polis och mötet fångades på bild. Snart var den läckta bilden ute på flera sajter. Enligt källor är det ett sångprojekt i görningen!
Prins Harry och Meghan Markle är inte främmande för TV-branschen. Meghan Markle har en karriär som skådespelerska i bagaget, främst känd från serien "Suits".
Hösten 2020 meddelare även prins Harry och Meghan att de skrivit ett mångmiljonavtal med streamingjätten Netflix.
Tanken är att prinsparet genom sitt eget produktionsbolag ska producera innehåll som ska finnas tillgängligt på Netflixs plattformar.
– Genom vårt arbete med olika samhällsgruppen och deras miljöer, genom att uppmärksamma människoöden och frågor världen runt, så kommer vårt fokus ligga på att skapa innehåll som skänker hopp, sa paret bland annat i pressmeddelandet.
Ännu har inget innehåll från Harry och Meghan dykt upp på Netflix, men snart kan vi förhoppningsvis se prins Harry ta ton till någon svängig låt!